Samsung Galaxy Tab S7 11″ 6GB, 128GB, WiFi (2020)

73,500 L86,990 L

 

Punoni dhe luani në ekranin ultra të shpejtë 120 Hz, të furnizuar nga çip më i fuqishëm. Përfitoni një përvojë si në PC me lidhjen e një tastiere, ose përdorni lapsin S Pen me vonesë ultra të ulët për të shkruar si asnjëherë më parë. Një përvojë tërheqëse në tablet që ndryshon përgjithmonë mënyrën se si punoni dhe luani.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2020

Color

Mystic Black, Mystic Bronze, Mystic Navy, Mystic Silver

GENERAL
Dimensios

253.8 x 165.3 x 6.3 mm

Weight

498 g

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

LTPS IPS LCD

Display Size

11"

Display Resolution

1600 x 2560 pixels

PLATFORM
OS

Android 10, One UI 2.5

Chipset

Qualcomm SM8250 Snapdragon 865+ (7 nm+)

CPU

Octa-core (1×3.09 GHz Kryo 585 & 3×2.42 GHz Kryo 585 & 4×1.8 GHz Kryo 585

GPU

Adreno 650

MEMORY
Ram

6GB, 8GB

Memory Internal

128GB, 256GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Dual (13MP, 5MP )

Features Main

HDR, panorama

Video Main
Selfie Camera

Single (8MP)

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

No Tuned by AKG

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY DETAILS
Battery

8,000mAh

Charging

Fast charging 45W

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet

1 x S-Pen

1 x Charger

1 x Sim tool

1 x User Guide

Garancia e produktit

12 Muaj