SAPO ERDHI

Samsung Galaxy Tab S9 Ultra

99,990 L

 

Galaxy Tab S9 Ultra është një tablet i krijuar për produktivitet, duke ofruar një përvojë të optimizuar me S Pen për GoodNotes, konvertim pa probleme nga shkrimi i dorës në tekst dhe bashkëpunim të drejtpërdrejtë në Samsung Notes. Me një dizajn të mrekullueshëm që paraqet një dizajn të rifreskuar të pasmë, sistem të përmirësuar të kamerës dhe vendosje të përmirësuar të butonave, tableti dallohet si në formë ashtu edhe në funksion. Me aftësitë epike të shikimit për transmetim gjithëpërfshirës, performancën e lojërave me një procesor të fuqishëm dhe ritme të larta rifreskimi, dhe S Pen për skicim dhe projekte krijuese, tableti plotëson një gamë të gjerë nevojash të përdoruesit. Me memorie të brendshme 256 GB, të zgjerueshme përmes microSD, jetëgjatësi të baterisë me karikim super të shpejtë dhe rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit IP68, kombinon qëndrueshmërinë me funksionalitetin. Ekrani Dynamic AMOLED 2X i tabletit, tingulli rrethues Dolby Atmos dhe Vision Booster për shikimin në natyrë përmirësojnë përvojën e përgjithshme multimediale, duke e bërë Serinë Galaxy Tab S9 Ultra një zgjedhje bindëse për përdoruesit që kërkojnë një zgjidhje të avancuar, të gjitha në një tabletë.

Ka stok

SKU: DUN2028-GR Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

Color

Graphite

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE / 5G

BODY
Dimensions

326.4 x 208.6 x 5.5 mm

Weight

732 g

Build

Glass front, aluminum frame, aluminum back

SIM

Nano-SIM, eSIM

BATTERY & CHARGING
Battery

Li-Po 11200 mAh, non-removable

Charging

45W wired

Vendi i karikimit

USB Type-C 3.2, magnetic connector

MEMORY
Ram

12GB

Memory Internal

256GB

Card slot

microSDXC (dedicated slot)

DISPLAY
Display Type

Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+

Display Size

14.6 inches, 617.8 cm2 (~90.7% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1848 x 2960 pixels, 16:10 ratio (~239 ppi density)

Display Protection

Corning Gorilla Glass

PLATFORM
Chipset

Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm)

CPU

Octa-core (1×3.36 GHz Cortex-X3 & 2×2.8 GHz Cortex-A715 & 2×2.8 GHz Cortex-A710 & 3×2.0 GHz Cortex-A510)

GPU

Adreno 740

CAMERA
Main Camera

Dual (13MP, 8MP)

Main Details

13 MP, f/2.0, 26mm (wide), 1/3.4", 1.0µm, AF
8 MP, f/2.2, (ultrawide)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main

4K@30fps, 1080p@30fps

Selfie Camera

Dual (12MP, 12MP)

Single Details

12 MP, f/2.2, 26mm (wide)
12 MP, f/2.4, 120˚ (ultrawide)

Features Selfie

HDR

Video Selfie

4K@30fps, 1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

NFC

No

Radio

No

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet

1 x Charging Cable

1 x SIM Ejector

1 x Pen