Samsung Galaxy Watch 3

35,900 L

Dizajn real dhe shumë I rafinuar I orës. Monitorimi më i përparuar I parametrave shëndetsorë. Përvoja më e mirë në njoftime dhe muzikë

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Mystic Black, Mystic Silver

Watch Size

45mm

Bluetooth

Bluetooth v5.0

Weight

53.8 g

Dimensions

46.2 x 45.0 x 11.1 mm

Technology

Super AMOLED

Resolution

360 x 360

Colour Depth

16M

RAM Size

1 GB

ROM Size

8 GB

CPU Speed

1.15GHz

CPU Type

Dual-Core

Standard Battery Capacity

340 (mAh, Typical)

Sensors

Accelerometer, Barometer, Gyro Sensor, Light Sensor, Optical Heart Rate Sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu