Samsung Galaxy Watch Active 2, 44mm

19,990 L

 

Me shume se thjesht nje matese e kohes, ora Active 2 nga Samsung eshte motivuese, trajnuese dhe shoqeruese e mire. Eshte e pajisur me sensor per monitorimin e rrahjeve te zemres, presionin e gjakut, numrin e hapave etj dhe ju mban ne cdo moment te informuar rreth shendetit tuaj. Mund ta persnalizoni sipas stilit tuaj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Cloud Silver, Aqua Black, Gold

Watch Size

44mm

Bluetooth

Yes, V5.0 with A2DP

Material

Aluminium

Weight

30g

Dimensions

44.0 x 44.0 x 10.9 mm

Technology

Super AMOLED

Resolution

360 x 360

Colour Depth

16M

CPU Speed

1.15GHz

CPU Type

Dual-Core

Standard Battery Capacity

340 (mAh, Typical)

Typical Usage Time

Over 60 Hours

Low Usage Time

Up to 131 Hours

Sensors

Accelerometer, Barometer, Gyro Sensor, HR Sensor, Light Sensor

Informacione për paketimin

  • Galaxy Watch Active2
  • Wireless Charger
  • QSG (Quick Start Guide)