Samsung Galaxy Watch Active 2 Aluminium

24,500 L

Me shume se thjesht nje mates, ora Active 2 nga Samsung eshte motivuese, trajnues dhe shoqerues i mire. Pajisur me shume sensore me te cilet do ju mbaje te informuar per cdo detaj ne cdo moment.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Cloud Silver, Aqua Black, Gold

Watch Size

44mm

Bluetooth

Yes, V5.0 with A2DP

Material

Aluminium

Weight

30g

Dimensions

44.0 x 44.0 x 10.9 mm

Technology

Super AMOLED

Resolution

360 x 360

Colour Depth

16M

CPU Speed

1.15GHz

CPU Type

Dual-Core

Standard Battery Capacity

340 (mAh, Typical)

Typical Usage Time

Over 60 Hours

Low Usage Time

Up to 131 Hours

Sensors

Accelerometer, Barometer, Gyro Sensor, HR Sensor, Light Sensor

Informacione për paketimin

 

  • Galaxy Watch Active2
  • Wireless Charger
  • QSG (Quick Start Guide)

 

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu