Samsung Galaxy Z Flip

125,000 L

Galaxy Z Flip. Ekran 6.7 inch Dynamic AMOLED fleksibel dhe ekran dytesor 1.1 inch Super AMOLED. Bateri 3300 mAh e cila zgjat gjithe diten. Karikim wireless dhe karikim te shpejte 15W. I vogel, kompakt dhe teper i lehte ne peshe. Kamera kryesore me dy lente nga 12 MP dhe kamera dytesore 10MP. Sensor per shenjen e gishtit i vendosur ne pjesen anesore te pajisjes.  

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2020

Color

Black, Gold, Lilac Purple

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

Unfolded: 167.3 x 73.6 x 7.2 mm
Folded: 87.4 x 73.6 x 17.3 mm

Weight

183 g (6.46 oz)

Build

Plastic front, glass back (Gorilla Glass 6), aluminum frame

SIM

Single SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

3,300 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

256GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

Dynamic AMOLED

Display Size

6.7"

Display Resolution

1080 x 2636 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM8150 Snapdragon 855+ (7 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 640

CAMERA
Main Camera

Dual (12MP, 12MP )

Dual Details

12 MP, f/1.8, 27mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF, OIS
12 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide), 1.12µm

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main

2160p@30/60fps, 1080p@60/240fps, 720p@960fps, HDR10+

Selfie Camera

Single (10MP)

Single Details

10 MP, f/2.4, 26mm (wide), 1.22µm

Features Selfie

HDR

Video Selfie

2160p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No
32-bit/384kHz audio
Tuned by AKG

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

NFC

Yes

USB

3.1, Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu