Samsung Galaxy Z Flip3 5G

79,990 L128,100 L

 

Ju prezantojmë me Galaxy Z Flip3. Ky model vjen me ekran 6.7 inch Foldable Dynamic AMOLED , bateri 3300 mAh e cila zgjat gjithë ditën, karikim wireless dhe me karikim të shpejtë 15W. Është i  vogël, kompakt dhe peshon shumë pak. Galaxy Z Flip3 është i pajisur me një kamer kryesore me dy lente nga 12 MP dhe kamer dytësore 10MP të cilat do ju mundësojnë të shkrepti foto që dhe ju vet do i dashuroni.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2021

Color

Black, Green

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

BODY
Dimensions

Unfolded: 166 x 72.2 x 6.9 mm
Folded: 86.4 x 72.2 x 15.9-17.1 mm

Weight

183 g (6.46 oz)

Build

Plastic front, glass back (Gorilla Glass Victus), aluminum frame

SIM

Single SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

3,300 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

128GB, 256GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

Foldable Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+

Display Size

6.7"

Display Resolution

1080 x 2640 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 660

CAMERA
Main Camera

Dual (12MP, 12MP )

Dual Details

12 MP, f/1.8, 27mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF, OIS
12 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 1.12µm

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main
Selfie Camera

Single (10MP)

Single Details

10 MP, f/2.4, 26mm (wide), 1.22µm

Features Selfie

HDR

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No
32-bit/384kHz audio
Tuned by AKG

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.1, A2DP, LE

NFC

Yes

USB

USB Type-C 3.1, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Samsung Pay (Visa, MasterCard certified)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Galaxy Z Flip3

1 x Charging Cable

1 x Ejecting tool