SAPO ERDHI

Samsung Galaxy Z Flip5

79,000 L

 

Galaxy Z Flip5 prezanton një shkrirje magjepsëse të stilit dhe funksionalitetit, duke paraqitur një dizajn kompakt dhe të palosshëm me karakteristika inovative. Pajisja vjen me një ekran më të madh te kapaku, tani në 3.4″, duke ofruar dritaren e re Flex për komoditet më të madh. Ky ekran lejon përgjigje të lehta, telefonata, kontrolle të motit dhe akses në portofol. Veglat e personalizueshme dhe opsionet e personalizimit e bëjnë Galaxy Z Flip5 në mënyrë unike tuajin. Përvoja e kamerës është e jashtëzakonshme, duke mundësuar selfie mahnitëse pa mundim dhe kapjen e skenave me kamerën e saj të gjerë, edhe në kushte me dritë të ulët. Qëndrueshmëria e pajisjes sigurohet me teknologjinë e saj të palosshme të gjeneratës së 5-të, e aftë për t’i bërë ballë 200,000 palosjeve. Performanca e saj është e përforcuar nga procesori Snapdragon 8 Gen 2, i shoqëruar me një bateri 3700 mAh, ndërsa përdorshmëria e tij me një dorë dhe palosshmëria e hijshme rrit produktivitetin dhe stilin, duke e bërë Galaxy Z Flip5 një fuqi kompakte të inovacionit.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

Color

Cream, Graphite

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

BODY
Dimensions

Unfolded: 165.1 x 71.9 x 6.9 mm
Folded: 85.1 x 71.9 x 15.1 mm

Weight

187 g

Build

Plastic Front (Opened), Glass Back (Gorilla Glass Victus 2), Aluminum Frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

Li-Po 3700 mAh, non-removable

Vendi i karikimit

USB Type-C 3.2, OTG

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

256GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

Main Display : Foldable Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1750 nits (peak)
Cover Display : Super AMOLED, 3.4 inches, 720 x 748 pixels (Gorilla Glass Victus 2), 306 ppi

Display Size

Main Display : 6.7 Inches
Cover Display : 3.4 Inches

Display Resolution

Main Display : 1080 x 2640 pixels
Cover Display : 720 x 748 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm)

CPU

Octa-core (1×3.36 GHz Cortex-X3 & 2×2.8 GHz Cortex-A715 & 2×2.8 GHz Cortex-A710 & 3×2.0 GHz Cortex-A510)

GPU

Adreno 740

CAMERA
Main Camera

Dual (12MP, 12MP )

Dual Details

12 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.76", 1.8µm, Dual Pixel PDAF, OIS
12 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 1.12µm

Features Main

LED flash, HDR,Panorama

Video Main

4K@30/60fps, 1080p@60/240fps, 720p@960fps, HDR10+

Selfie Camera

10 MP, f/2.2, 23mm (wide), 1.22µm

Features Selfie

HDR

Video Selfie

4K@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes

Radio

No

USB

USB Type-C 3.2, OTG

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Samsung Pay (Visa, MasterCard certified)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Smartphone

1x USB-C Cable

1x Sim Eject Tool

1x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj