Samsung Galaxy Tab Active 2 8.0″

53,900 L

Dizajnuar per ambjentet e jashtme. Rezistent ndaj ujit pluhurave dhe goditjeve. Me bateri te zevendesueshme. 

Ka stok

SKU: ABT018-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black

DISPLAY
Display Size

8.0"

Display Resolution

1200 x 800 pixels

Technology

TFT LCD

Colour Depth

16M

S Pen Support

Yes

CAMERA
Main Camera - Resolution

8.0 MP

Main Camera - Auto Focus

Yes

Front Camera - Resolution

5.0 MP

Main Camera - Flash

Yes

Video Recording Resolution

FHD (1920 x 1080) @30fps

MEMORY & STORAGE
Ram

3GB

Memory Internal

16GB

NETWORK
Connectivity

4G

Wi-Fi®

802.11 a/b/g/n/ac 2.4+5GHz

USB Version

USB 2.0

Location Technology

GPS, GLONASS

Bluetooth® Version

Bluetooth® 4.2

ANT+

Yes

BATTERY
Standard Battery Capacity

4450mAh

Internet Usage Time

Up to 11 hours

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

127.6 x 214.7 x 9.9mm

Weight

415g

FEATURES
Sensors

Accelerometer, Fingerprint Sensor, Gyro Sensor, Geomagnetic Sensor, Hall Sensor, RGB Light Sensor, Proximity Sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim