Ofertë!
OFERTË ONLINE

Samsung HW-A450 Soundbar System

19,990 L

Kurseni: 5,000 L

Shijoni nje eksperience kinemaje me sistemin e bokseve Samsung HW-A450 300W 2.1-Channel .  Soundbar-i analizon automatikisht burimet tuaja të tingujve për të optimizuar zërin në përputhje me përmbajtjen tuaj specifike. Lidhet me Bluetooth edhe me pajisje si tableta ose celulare dhe ka fuqi deri ne 300W.

Ka stok

SKU: ABT209-B Modeli: HW-A450 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 12%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Samsung Soundbar HW-Q700A/EN

48,990 L
Kurseni: 6,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
General
Color

Black

Number of Channels

2.1

Total Power

300W

Special Features
Compatible with

SWA-9100S

Audio Processing
Dolby

Dolby 2ch

DTS

DTS 2ch

Audio Features
Sound Mode

Surround Sound Expansion,
Game,
Standard,
Adaptive Lite,
Bass Boost

Wireless Surround Sound Ready

Yes

Speakers
Number of Speakers

3

Subwoofer Included

Yes

Subwoofer Type

Wireless

AV Decoding Format
WAV

Yes

MP3

Yes

WMA

Yes

OGG

Yes

FLAC

Yes

AAC

Yes

Connectivity
Optical Inputs

1

USB Music Playback

Yes

Bluetooth

Yes

Bluetooth Power On

Yes

One Remote Control

Yes

Power Consumption
Stand-by Power Consumption (Main)

0.5W

Stand-by Power Consumption (Subwoofer)

0.5W

Operating Power Consumption (Main)

25W

Operating Power Consumption (Subwoofer)

40W

Free Voltage

Yes

Rated Voltage

Yes

Energy Star

Yes

Dimensions & Weight
Product Dimensions (W x H x D)

33.9" x 2.1" x 2.9"

Product Weight

1.5 kg

Subwoofer Dimensions (W x H x D

7.1" x 13.5" x 10.7"

Subwoofer Weight

4.3 kg

Package Dimensions (W x H x D)

40.1" x 5.3" x 8.5"

Package Weight

7.8 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Subwoofer

1 x Soundbar

1 x Remote control

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu