Samsung HW-N300 Wireless Compact Soundbar

23,700 L

 

Zbuloni nje pervoje te mrekullueshme me saundbarin Samsung HW-N300. Nga notat me te larta deri te ato me te ngrohta, 4 bokset e integruara i japin kuptim muzikes dhe filmave.

Ka stok

SKU: RDO04 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Speaker Type

Vented Enclosure

Amp Type

Digital Amp

Dolby Digital

Dolby 2ch

DTS Digital Surround

DTS 2ch

Number of Sound Modes (DSP)

2

Surround Sound Expansion (Virtual Surround Sound)

Yes

AAC

Yes

MP3

Yes

WAV

Yes

FLAC

Yes

USB Music Playback

Yes

USB Version

2.0

Micro USB for LAN/SW Update

Yes

One Control

Yes

Bluetooth Power On

Yes

Bluetooth Version

4.2 (No BLE)

Number of Optical Input

1

Number of Audio Input

1

One Packing Net Dimension

Main Speaker (WxHxD)
641.0 x 65.0 x 107.0 mm

Net Weight

(Main Speaker)
2.0 kg

Stand-by Power Consumption (Main)

0.45 W

Operating Power Consumption (Main)

15W

Free Voltage

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu