Ofertë!
VETEM ONLINE

Samsung HW-Q60T Soundbar

37,500 L

Zbuloni nje pervoje te mrekullueshme me saundbarin Samsung HW-Q60T. Nga notat me te larta deri te ato me te ngrohta, 9 bokset e integruara i japin kuptim muzikes dhe filmave. Audio me kualitet shume te larte dhe e pasur me shume bas. Mundeson pervoje te vertete te 3D surround sound, ku audio vjen nga cdo kend i mundshem. Lidhje wireless dhe me fishe.

Ka stok

SKU: ABT129 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
General
Color

Black

Number of Channels

5.1

Total Power (W)

360W

Sub-woofer Drive Power (W)

160W

Sub-woofer Drive Size / Impedence

6.5"/3Ω

Sub-woofer Type (Active / Passive / Wireless ,Bulit-in)

Wireless

Center Speaker

Yes

Up-firing Speaker

Yes(Acoustic Beam)

Special Features
Compatible with SWA-8500S

Yes

Features
Anynet+ (HDMI-CEC)

Yes

Audio Processing
Dolby

Dolby 5.1

Audio Features
Sound Mode

Surround Sound Expansion, Game Pro, Standard, Adaptive, DTS Virtual:X

Q-Symphony

Yes

Acoustic Beam Technology

Yes

Wireless Surround Sound Ready

Yes

Video Features
4K Video Pass

Yes

HDR

HDR 10+

Speakers
Number of Speakers

9

Subwoofer Included

Yes

Subwoofer Type

Wireless Active

AV Decoding Format

WAV
MP3
WMA
OGG
FLAC
AAC
ALAC
AIFF

Connectivity
HDMI In

1

HDMI Out

1

HDMI eARC

Yes

Optical Inputs

Yes

Wi-Fi

Yes

Bluetooth®

Bluetooth® Multi Connection
Bluetooth® Codec SBC, AAC

Bluetooth® Power On

Yes

One Remote Control

Yes

Voice Features

Yes (Built-in)

SmartThings App compatibility

Yes

Power Consumption
Stand-by Power Consumption (Main)

0.5

Stand-by Power Consumption (Subwoofer)

0.5

Operating Power Consumption (Main)

38W

Operating Power Consumption (Subwoofer)

28W

Free Voltage

Yes

Rated Voltage

AC110-240V~ 50/60Hz

Adaptor Power

40W

Dimensions & Weight
Product Dimensions (W x H x D)

38.6" x 2.3" x 4.1"

Spk (sub woofer) Net Dimension (W x H x D)

8.1" x 13.9" x 11.9"

Product Weight

9.6kg

Spk (sub woofer) Net Weight

6.2kg

Accessory
Remote Control

Yes

Wall Mount Kit

Yes

Battery for Remote Controller

Yes

Cable Included

HDMI

Key Features
Q Series

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu