OFERTA VETEM ONLINE

Samsung HW-Q70T Soundbar

53,500 L

 

Zbuloni nje pervoje te mrekullueshme me saundbarin Samsung HW-Q70T. Nga notat me te larta deri te ato me te ngrohta, 8 bokset e integruara i japin kuptim muzikes dhe filmave. Audio me kualitet shume te larte dhe e pasur me shume bas. Mundeson pervoje te vertete te 3D surround sound, ku audio vjen nga cdo kend i mundshem. Lidhje wireless dhe me fishe.

Ka stok

SKU: ABT130 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
General
Color

Black

Number of Channels

3.1.2

Total Power (W)

330W

Center Speaker

Yes

Up-firing Speaker

Yes

Special Features
Compatible with SWA-9000S

Yes

Features
Wide Range Tweeter

Yes

Audio Processing
Dolby

ATMOS

DTS

DTS:X
DTS digital Surround

Audio Features
Sound Mode

Surround Sound expansion
Game Pro
Standard
Adaptive

Q-Symphony

Yes

Acoustic Beam Technology

Yes

Wireless Surround Sound Ready

Yes

Video Features
4K Video Pass

Yes

HDR

HDR 10+

Speakers
Number of Speakers

8

Subwoofer Included

Yes

Subwoofer Type

Wireless Active

AV Decoding Format

WAV
MP3
WMA
OGG
FLAC
AAC
ALAC
AIFF

Connectivity
HDMI In

1

HDMI Out

1

HDMI eARC

Yes

Optical Inputs

Yes

Wi-Fi

Yes

Bluetooth®

Yes

Bluetooth® Power On

Yes

One Remote Control

Yes

Voice Features

Yes (Built-in)

SmartThings App compatibility

Yes

Power Consumption
Stand-by Power Consumption (Main)

0.45

Stand-by Power Consumption (Subwoofer)

0.45W

Operating Power Consumption (Main)

28W

Operating Power Consumption (Subwoofer)

28W

Free Voltage

Yes

Rated Voltage

AC110-240V~ 50/60Hz

Adaptor Power

59W

Dimensions & Weight
Product Dimensions (W x H x D)

38.6" x 2.4" x 4.5"

Spk (sub woofer) Net Dimension (W x H x D)

8.1" x 13.9" x 11.9"

Product Weight

3.4kg

Spk (sub woofer) Net Weight

6.2kg

Accessory
Remote Control

Yes

Wall Mount Kit

Yes

Battery for Remote Controller

Yes

Cable Included

HDMI

Key Features
Q Series

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung HW-Q70T Soundbar

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu