Samsung Keystone 2

2,490 L

 

Përmasa të vogla dhe prakticitet. Aparati celular është i përbërë nga material plastik ë fortë dhe cilësor. Karakteristika kryesore e këtij celulari është bateria që zgjat dhe nuk ju lë asnjëherë në baltë. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2013

Color

Black, White

NETWORK
Technology

GSM

BODY
Dimensions

108 x 45 x 13.5 mm (4.25 x 1.77 x 0.53 in)

Weight

65.1 g (2.29 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

800 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Card slot

No

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

1.52"

Display Resolution

128 x 128 pixels

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

No

GPS

No

Radio

FM Radio

USB

Proprietary

FEATURES
Messaging

SMS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung phone

1 x charger