Samsung LED Cover for Galaxy S10+

6,500 L

 

Ikona per t’ju mbajtur te informuar. LED mbrapa koverit ju njofton per gjera te rendesishme si thirrjet telefonike, alarmet, tekstet hyrese dhe kohezgjatja e baterise tuaj. Pjesa e pasme e LED ofron gjithashtu Countdown kur ju doni te beni fotografi me autoshkrepje. Keshtu ju mund te filloni numerimin dhe te dini saktesisht se sa kohe keni perpara se te shkrepet foto.

Ka stok

SKU: DUN263 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Compatible Models

Galaxy S10+

Dimension

76.07 X 160 X 10.71 mm

Weight

27.2 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu