Samsung Monitor Full HD with USB Hub 27″

27,900 L

Monitor 27 inch Full HD me raport kontrasti 100.000.000:1 dhe frekuence 75Hz. I pershtatshem per lojra, duke pasur teknologjine Low Blue Light e cila mbron shikimin tuaj nga demtimi. Kend shikimi 178 grade dhe kohe reagimi 5 ms. Me kornize te holle dhe mbeshtetese qe ze shume pak vend ne tavoline. 

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 73 copë
SKU: ECM261 Modeli: LS27H650FDUXEN Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
10 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

27"

Aspect Ratio

16:9

Panel Type

PLS

Brightness (Typical)

250cd/m2

Contrast Ratio Static

1000:1(Typ),700:1(Min)

Dynamic Contrast Ratio

Mega ∞

Resolution

1920×1080

Response Time

5ms

Refresh Rate

75Hz

Colour Support

16.7M

POWER
Power Supply

AC 100~240V

Power Consumption (Max)

30 W

Power Consumption (Off Mode)

Less than 0.005W (0W mode)

INPUT
D-Sub

1 EA

Display Port

1 EA

HDMI

1 EA

Headphone

Yes

USB Hub

1

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

629.8×371.6×76.8 mm

Weight

4.7 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu