Samsung Monitor UHD 28″

42,900 L

Monitori UE850 UHD mundeson kualitet Ultra HD, ideal per nje fushe te gjere aplikacionesh profesional. Ne kete menyre analiza dhe puna kreative do te perfitoje nga rezolucioni i larte me 8 milion piksel, e cila ju lejon te shihni edhe detajet me te vogla.

Ka stok

Shitur: 47 copë
SKU: ECM264 Modeli: LU28E85KRS/EN Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
11 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

28"

Display Type

TN

Resolution

3840×2160 (UHD)

Aspect Ratio

16:9

Brightness

370cd/m2, Typical: 300cd/m2, Minimum: 250cd/m2

Static Contrast Ratio

1000:1(Typ.), 700:1 (MIN)

Dynamic Contrast Ratio

Mega ∞ DCR

Response Time

1ms

Color Support

1.07B, 1B

POWER
Power Supply Type

AC 100~240V

Power Consumption (Typical)

27.1 W

Power Consumption (Stand-by)

0.3 W

INPUTS
HDMI

2

Display Port

1

Headphones

1

USB Hub

4

Mini Display Port

1

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

26" x 15.1" x 2.4"

Weight

10.9 lb.

FEATURES
USB Sound Bar Ready

Yes

Wall Mountable

Yes

Samsung MagicBright

Yes

Eye Saver Mode

Yes

Flicker Free

Yes

Game Mode

Yes

Picture in Picture (PIP) 2.0

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim