Samsung Monitor with Eye Saver Mode 27″

34,900 L

Monitor 27 inch Full HD me raport kontrasti 100.000.000:1 dhe frekuence 60Hz. I pershtatshem per lojra, duke pasur teknologjine Low Blue Light e cila mbron shikimin tuaj nga demtimi. Kend shikimi 178 grade dhe kohe reagimi 4 ms. Me kornize te holle dhe mbeshtetese qe ze shume pak vend ne tavoline. 

Ka stok

Shitur: 39 copë
SKU: ECM262 Modeli: LS27H850QFUXEN Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
11 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

27"

Aspect Ratio

16: 9

Panel type

PLS

Brightness (normal)

350cd / m2

Contrast Ratio Static

1000: 1 (Typ), 600: 1 (Min)

Dynamic contrast ratio

Mega ∞

Resolution

2560×1440

Response Time

4ms

Color support

1.07B

Refresh Rate

60Hz

POWER
AC connection

AC 100 ~ 240V

Power consumption (Max)

107 W.

Power Consumption (Disabled)

Less than 0.3 W.

INPUT
Display Port

1 pc.

HDMI

1 pc.

Headphones

Yes

USB Hub

1

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

611.9 x 366.1 x 77.2 mm

Weight

5.8 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim