Samsung Super Fast Charger (25W)

2,990 L

 

Karikues origjinal Type-C nga Samsung. Siguron karikim super të shpejtë deri në 25 W për pajisjet të cilat janë të pajisura me këtë teknologji. Është shumë i vogël në përmasa dhe mund ta merrni lehtësisht me vete.

Ka stok

SKU: DUN749 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Compatible Models

Super Fast Charging 25W compatible with Galaxy S10 5G, A80, A70, and future compatible devices

Features

Super Fast Charging max. 25W, PD 3.0 PPS max. 25W

Interface

USB Type-C

Input Voltage

100-240 V

Output Voltage (Max, Normal Charge)

5 V

Output Voltage (Max, Fast Charge)

PDO : 9V / PPS : 3.3-5.9V or 3.3-11.0V

Output Current (Max, Normal Charge)

3 A

Output Current (Max, Fast Charge)

PDO : 2.77A(9V) / PPS : 3.0A(3.3-5.9V) or 2.25A(3.3-11.0V)

Cable Size

1m

Dimension (WxHxD)

47.4 x 78.1 x 26.2 mm

Weight

50 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wall Charger,

1 x Type-C to Type-C Cable,

1 x User Manual