Samsung TV 32″ HD 32N4302

28,500 L

Hyni ne argetimin tuaj me thjeshte. Shijoni HD TV ne epoken dixhitale. Pasi te shikoni pamje me cilesi te larte, detaje te ndritshme dhe gjalleruese, nuk do te mund shikoni me me cilesi standard ose analoge.

Ka stok

Shitur: 311 copë
SKU: TV317 Modeli: 32N4302 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

32"

Display Resolution

1366 x 768 pixels

DESIGN
Color

Black

Slim Design

Slim Edge Mold

VIDEO
Image Processor

HyperReal

PQI (Picture Quality Index)

100

HDR (High Dynamic Range)

Not available

Contrast

Mega Contrast

Film Mode

Yes

AUDIO
Dolby Digital Plus

Yes

Audio Power (RMS)

10W

Audio Description

SMART SERVICE
TV Type

SMART

Bixby

Web Browser

Yes

CONNECTIVITY
Wi-Fi Direct

Yes

Bluetooth

Yes

HDMI

2

USB

1

Ethernet (LAN)

Yes

BROADCAST
Digital Broadcasting

DVB-C DVB-T2

TV Key Support

Yes

POWER
Power Supply

AC220-240V 50 / 60Hz

Power Consumption (max)

59 W

Power Saving Mode

DIMENSIONS
TV Dimensions

737.4 x 438 x 74.1 mm

TV Weight

3.8 Kg

FEATURES
Other Features

Pure Digital View
Automatic Channel Search
Automatic power disconnect
Subtitles
EPG
Game mode

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim