Samsung TV 4K 43″ UE43TU7172UXXH (2020)

47,700 L

Zhytuni brenda në figurë me një gamë të gjerë ngjyrash. Crystal Display siguron shprehje të optimizuar ngjyrash në mënyrë që ta shikoni më qartë. Një dizajn modern dhe elegant që ju tërheq për të parë figurën më të pastër. Krijuar me një stil minimalist nga çdo kënd dhe pa korniza që vendos standarde të reja. Do të shikoni vetëm përvojën tonë më të bukur kinematike që keni pasur ndonjëherë.

Ka stok

SKU: JBD074 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
13 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

43"

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

DESIGN
Color

Black

Slim Design

Slim

VIDEO
Image Processor

Crystal Processor 4K

PQI (Picture Quality Index)

2000

HDR (High Dynamic Range)

HDR

Contrast

Mega Contrast

Film Mode

Yes

AUDIO
Dolby Digital Plus

Yes

Audio Power (RMS)

20 W

Audio Description

Yes

SMART SERVICE
TV Type

SMART

Bixby

Not available

Web Browser

Yes

CONNECTIVITY
Wi-Fi Direct

Yes

Bluetooth

Yes

HDMI

2

USB

1

Ethernet (LAN)

Yes

BROADCAST
Digital Broadcasting

DVB-T2CS2

TV Key Support

Yes

POWER
Power Supply

AC220-240V 50 / 60Hz

Power Consumption (max)

125 W

Power Saving Mode

46.0 W

DIMENSIONS
TV Dimensions

963 x 558.4 x 59.2 mm

TV Weight

8.1 kg

FEATURES
Other Features

Brightness / Color Detection
Pure digital view
Automatic power off
Automatic channel search
subtitles
Connect Share ™ (HDD)
ConnectShare ™ (USB 2.0)
EPG
Game mode
BT HID integrated
USB HID support
Teletext (TTX)
Eco sensors

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu