Samsung TV Crystal UHD Smart 4K 50″ UE50TU8002KXXH (2020)

64,900 L

Zhytuni brenda në figurë me një gamë të gjerë ngjyrash. Crystal Display siguron shprehje të optimizuar ngjyrash në mënyrë që ta shikoni më qartë. Një dizajn modern dhe elegant që ju tërheq për të parë figurën më të pastër. Krijuar me një stil minimalist nga çdo kënd dhe pa korniza që vendos standarde të reja. Do të shikoni vetëm përvojën tonë më të bukur kinematike që keni pasur ndonjëherë. Televizori i ri Samsung punon me Alexa dhe Google me cilat mund te ndezë televizorin tuaj, të ndryshojë kanalet, të kontrollojë volumin etj. Me AirPlay 2 të integruar, ju mund të transmetoni ose ndani përmbajtje nga pajisjet e Apple si video, muzikë, fotografi nga iPhone, iPad dhe Mac.

Ka stok

Shitur: 33 copë

SKU: JBD075 Modeli: UE50TU8002KXXH Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
16 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

50"

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

DESIGN
Color

Black

Slim Design

Slim, Ultra Skinny Bezel

VIDEO
Image Processor

Crystal Processor 4K

PQI (Picture Quality Index)

2100

HDR (High Dynamic Range)

HDR

Contrast

Mega Contrast

Film Mode

Yes

AUDIO
Dolby Digital Plus

Yes

Audio Power (RMS)

20 W

Audio Description

Yes

SMART SERVICE
TV Type

SMART

Bixby

Yes

Web Browser

Yes

CONNECTIVITY
Wi-Fi Direct

Yes

Bluetooth

Yes

HDMI

3

USB

2

Ethernet (LAN)

Yes

BROADCAST
Digital Broadcasting

DVB-T2CS2

TV Key Support

Yes

POWER
Power Supply

AC220-240V 50 / 60Hz

Power Consumption (max)

140 W

Power Saving Mode

60.0 W

DIMENSIONS
TV Dimensions

1116.8 x 644.2 x 59.9 mm

TV Weight

11.4 kg

FEATURES
Other Features

Pure digital view
Magnification / High contrast / Multi-output audio
Automatic channel search
Automatic power disconnection
Subtitles
Connect Share ™ (HDD)
ConnectShare ™ (USB 2.0)
EPG
Game mode
Teletext (TTX)
IPv6 Support
Eco sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu