Samsung TV 65″ QLED 4K QE65Q90RATXXH

249,900 L

Ngjyrat aq reale sa duhet te jene ne te vertete. Me teknologjin e pikave kuantike nga Samsung, QLED e ngre volumin e ngjyrave ne 100%, duke ju dhene ngjyra reale ne skena te erreta dhe te shndritshme.

Ka stok

Shitur: 34 copë

SKU: RDO07 Modeli: QE65Q90RATXXH Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
47 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

65"

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

DESIGN
Color

Black

Slim Design

Elegant

VIDEO
Image Processor

Quantum Processor 4K

PQI (Picture Quality Index)

4000

HDR (High Dynamic Range)

Quantum HDR 2000

Contrast

16x Direct Full Array

Film Mode

Yes

AUDIO
Dolby Digital Plus

Yes

Audio Power (RMS)

60W

Audio Description

Yes

SMART SERVICE
TV Type

SMART

Bixby

Yes

Web Browser

Yes

CONNECTIVITY
Wi-Fi Direct

Yes

Bluetooth

Yes

HDMI

4

USB

3

Ethernet (LAN)

Yes

BROADCAST
Digital Broadcasting

T2CS2x2

TV Key Support

Yes

POWER
Power Supply

50 / 60Hz AC220-240V

Power Consumption (max)

255 W

Power Saving Mode

97.7 W

DIMENSIONS
TV Dimensions

1450.1 x 831.2 x 39.9 mm

TV Weight

27.8 kg

FEATURES
Other Features

IA Technology
Improvement with artificial intelligence
Ambient mode
Mode Ambient Light / Color Sensor
Pure Digital View
Automatic Channel Search
Automatic power disconnect
Subtitles
EPG
Game mode
Teletext (TTX)
Eco Sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu