Samsung TV 4K 55″ UE55RU7172UXXH

63,900 L

Procesori UHD, cilesi e fuqishme e imazhit. HDR, shihni me shumë detaje. Elegant me thjeshtesi moderne. Kontroll me ane te asistenteve virtual si Google dhe Alexa. Transmetim te pamjes nga celulari apo tableti me ane te Air Play. Smart Hub dhe telekomanda Samsung One, vendosin gjithcka ne doren tuaj, nga kutia e kanaleve tek lojerat dhe aplikacionet e ndryshme.

Ka stok

SKU: JBD061 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
23 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

55"

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

DESIGN
Color

Black

Slim Design

Elegant

VIDEO
Image Processor

UHD Engine

PQI (Picture Quality Index)

1400

HDR (High Dynamic Range)

HDR

Contrast

Great Contrast

Film Mode

Yes

AUDIO
Dolby Digital Plus

Yes

Audio Power (RMS)

20W

Audio Description

Yes

SMART SERVICE
TV Type

SMART

Bixby

Not available

Web Browser

Yes

CONNECTIVITY
Wi-Fi Direct

Yes

Bluetooth

Yes

HDMI

3

USB

2

Ethernet (LAN)

Yes

BROADCAST
Digital Broadcasting

DVB-T2CS2

TV Key Support

Yes

POWER
Power Supply

50 / 60Hz AC220-240V

Power Consumption (max)

140 W

Power Saving Mode

50.1 W

DIMENSIONS
TV Dimensions

1238.6 x 714.2 x 58.7 mm

TV Weight

17.3 kg

FEATURES
Other Features

Pure Digital View
Automatic Channel Search
Automatic power disconnect
Subtitles
EPG
Game Mode
Teletext (TTX)
Eco Sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim