Samsung USB Type-C Earphones

1,990 L

 

Partneriteti i Samsungut me AKG-ne ka krijuar keto kufje qe ju ofrojne nje tjeter eksperience te te degjuarit. Kufjet jane te pajisura me fishe Type C dhe mikrofon per kryerjen e telefonatave.  Me ane te butonave ne kufje mund te kontrollohet volumi, nderrohet muzika si dhe te hapen telefonatat.

Ka stok

SKU: CNG2629-B Kategori: , , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

EO-IC100

Color

Black

Type

Type-C Earphones

Sound
Speaker

2Way (11mm/8mm)

Impedance

32Ω

Frequency Response

20~20kHz

Sensitivity

94.3dB±3dB (-10dBFS input)

General Feature
Active Noise Cancellation

No

Control

2 buttons for Volume Up (REW), Down(FF), 1 button for Play (Pause, Call)

Microphone

Yes

Packaging Contents

Ear Tips (S/M/L), Leaflet

Connectivity
Cable type

Fabric cable

Physical specification
Weight

26.3 g

Compatibility
Compatible Models

Samsung Galaxy Fold and all Samsung mobile devices which do not have a 3.5mm jack (e.g. Galaxy Note10, Tab S6, etc.)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x earphones