SanDisk 64GB Ultra MicroSDXC UHS-I Memory Card with Adapter

2,490 L3,490 L

 

SanDisk Ultra MicroSDXC UHS-I ka shpejtësi transferimi deri në 120MB/s. Perfekte për regjistrimin dhe ruajtjen e videove dhe fotove me rezolucion Full HD.

Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Specifications
Memory

128GB, 64GB

Compatibility

Compatible with microSDHC and microSDXC supporting host devices

Sequential Read Performance

Up to 120MB/s

Dimensions (L x W x H)

1.02mm x 14.99mm x 10.92mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Memory Card

1 x  Adapter