SanDisk Cruzer Blade USB 2.0 Flash Drive

790 L1,190 L

 

Cruzer Blade USB Flash Drive është kompakt dhe ju mundëson kalimin e shpejtë të të dokumentave të ndryshme si foto, video ose muzikë nga njëri kompjuter në tjetrin.

Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Full Specifications
Memory

16GB, 32GB

Interface

USB 2.0

Connector

USB-A

Compatibility

USB 2.0

Dimensions (L x W x H)

0.29" x 0.69" x 1.63"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk USB