SanDisk Cruzer Fit

1,200 L2,000 L

Linje shkembimi te dhenash 3.0. Me permasa shume te vogla. Perfekte per tu perdorur televizor ose ne makine pasi nuk bie ne sy dhe ze shume pak vend. Mban te dhenat te sigurta me ane te programin SanDisk Secure Access.

Memory Internal
SKU: CNG79 Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Memory Internal

32GB, 64GB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim