SanDisk Cruzer Spark USB Flash Drive

700 L790 L

 

Transfero të dhënat e tua lehtësisht me USB-në Cruzer Spark nga Sandisk. E vogël praktike dhe shumë efektive.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 28%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

HDD Verbatim Store ‘n’ Go

6,490 L
Kurseni: 2,500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

16GB, 32GB

Interface

USB 2.0

Connector

USB-A

Compatibility

USB 2.0

Dimensions

18 x 7.7 x 48 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Cruzer Spark USB Flash Drive