SanDisk Cruzer Ultra Fit USB 3.1

1,990 L5,990 L

 

Plot stil, kompakte dhe me shume hapsire per te vendosur te dhena dhe informacione te ndryshme. Shpejtesi transferimi dhe leximi deri ne 130 Mb/s.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory Internal

128GB, 256GB, 512GB

Interface

USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)

Connector

USB Type-A

Read Speed

130MB/s

Encryption

None

Operating Temperature

32 to 95°F / 0 to 35°C

Storage Temperature

14 to 158°F / -10 to 70°C

Dimensions

1.2 x 0.6 x 0.2" / 29.8 x 14.3 x 5.0 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Cruzer Ultra Fit USB 3.1