SAPO ERDHI

SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I CARD

3,490 L

 

Kartë memorie nga Sandisk me shpejtësi shkrimi deri në 90MB/s dhe memorie 128GB ju bën të mundur të regjistroni me cilësi deri në 5K.

Ka stok

SKU: ALB430 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Product Type

Flash memory card

Storage Capacity

128 GB

Compatibility

Compatible with microSDHC, microSDXC, microSDHC UHS-I, and microSDXC UHS-I supporting host devices

Read Rate

Up to 190 MB/s

Write Rate

Up to 90 MB/s

Certifications

CE, FCC, C-Tick/RCM, UKCA, EAC, ICES

Dimensions

Width 15 mm
Depth 11 mm
Thickness 1.02 mm

Weight

4.54 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I CARD