SanDisk Extreme Pro USB 3.2 Gen 1

4,490 L8,990 L

 

USB SanDisk 3.2 Gen 1 kombinon transferta te shpejta te dhenash, hapsire te madhe dhe dizajn kompakt ne nje pakete te vetme.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

128GB, 256GB

Interface

USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)

Connector

USB Type-A

Read Speed

420 MB/s

Write Speed

385 MB/s

Encryption

128-Bit AES

Material

Metal

Operating Temperature

32 to 95°F / .00 to 35.00°C

Storage Temperature

14 to 158°F / -10.00 to 70.000°C

Dimensions

0.5 x 0.8 x 2.8" / 12.7 x 20.3 x 71.1 mm

Weight

0.6 oz / 17 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Extreme Pro USB 3.2 Gen 1