Sandisk Extreme SDHC 90MB/S

790 L4,990 L

 

Prodhuar për nevojat e fotografëve dhe të apasionuarve pas fotografisë të cilët përdorin kamera të avancuara dhe regjistrues HD.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory Internal

16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB

Read Speed

90MB/s

Class

10

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sandisk Extreme SDHC 90MB/S