SanDisk Extreme UHS-I SDXC 150MB/S

2,390 L

 

Prodhuar per nevojat e fotografeve dhe te apasionuarve pas fotografise te cilet perdorin kamera te avancuara dhe regjistrues HD.

Ka stok

SKU: ALB196 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Card Type

SDXC

Storage Capacity

64 GB

Bus Type

UHS-I

Speed Class

10

UHS Speed Class

U3

Video Speed Class

V30

Read Speed

Maximum: 150 MB/s

Write Speed

Maximum: 60 MB/s
Minimum: 30 MB/s

Built-in Write-Protect Switch

Yes

Dimension & Weight
Dimension

5.95 x 3.95 x 0.2"

Weight

16 gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  SanDisk Extreme UHS-I SDXC