SanDisk Extreme UHS-I with SD Adapter

3,990 L8,900 L

 

Prodhuar per nevojat e fotografeve dhe te apasionuarve pas fotografise te cilet perdorin kamera te avancuara dhe regjistrues HD.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

400GB, 128GB, 256GB

Card Type

microSDXC

Bus Type

UHS-I

Speed Class

10

UHS Speed Class

U3

Video Speed Class

V30

Application Performance Class

A2

Read Speed

160MB/s

Write Speed

90MB/s

Durability

Shockproof, Temperature Extremes, Waterproof, X-Ray Proof

Operating Temperature

-13 to 185°F/ -25 to 85°C

Storage Temperature

-40 to 185°F/ -40 to 85°C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim