SanDisk iXpand Flash Drive

3,490 L

 

Lironi hapsire thjeshte dhe shpejte nga pasjisja juaj Apple me USB 16GB nga SanDisk. Njera ane Lighting dhe ana tjeter USB Type-A 3.0.

Ka stok

SKU: ALB207 Modeli: SDIX30C-016G-GN6NN Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Capacity

16 GB

Interface

USB 3.0

Connector

USB-A
Lightning

Compatibility

Windows® 7, Windows 8, Windows 10, Chrome OS, Mac OS X v10.8 and higher.

Dimensions

0.67" x 2.32" x 0.51"

Weight

5.4 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk iXpand Flash Drive