Sandisk MicroSDHC C4

700 L1,000 L

Kapni me shume foto, regjistroni me shume video HD dhe luani me shume muzike ne celularin ose tabletin tuaj me karte memorien nga SanDisk.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

16GB, 32GB

Read/Write Speed

Min 4MB/s Read (based on SD 2.0 Specification)

Operating Temperature

-25 degC to 85 degC

Storage Temperature

-40 degC to 85 degC

Features

Records more video on the go – even in HD. These cards are completely compatible with mobile phones, laptops, tablets and other devices that support the microSDHC format and are capable of recording hours of HD video (720p)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sandisk MicroSDHC C4