SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB 3.1

1,000 L3,900 L

Plot stil, kompakte dhe me shume hapsire per te vendosur te dhena dhe informacione te ndryshme. Shpejtesi transferimi dhe leximi deri ne 150 Mb/s. Shume praktike per tu perdorur per te kaluar te dhena nga pajisjet qe suportojne Type C per ne USB.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

32GB, 64GB, 256GB

Interface

USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)

Connector

USB Type-C, USB Type-A

Read Speed

150MB/s

Encryption

None

Resistance

None

Material

Metal

Dimensions

12 x 8.60 x 44 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim