Sandisk Ultra Dual Drive M3.0 16GB

1,200 L

Transferimi i te dhenave tuaja nga celulari ne kompjuterin tuaj. Mikro USB nga njera ane dhe USB 3.0 nga ana tjeter, ben te mundur kalimin e te dhenave tuaja me thjeshte mes pajisjeve tuaja.

Ka stok

Shitur: 1209 copë
SKU: STUSB0194 Modeli: SDDD3-016G-G46 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim