Sandisk Ultra Dual Drive M3.0 16GB

1,000 L

Bën të mundur transferimin e te dhenave tuaja nga celulari ne kompjuter më shpejtë se kurrë. Është Mikro USB nga njëra anë dhe USB 3.0 nga ana tjetër.

Ka stok

SKU: STUSB0194 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sandisk Ultra Dual Drive M3.0 16GB