Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C

1,600 L4,500 L

Performance e larte e nderthurur me USB 3.0 dhe Type-C. Lironi hapsire ne celularin tuaj ose transferoni te dhena mes pajisjeve tuaja me shpejtesi deri ne 150 MB/s.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Memory Internal

32GB, 64GB, 128GB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim