SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 Gen 1

3,490 L7,990 L

 

USB SanDisk 3.1 Gen 1 kombinon transferta te shpejta te dhenash, hapsire te madhe dhe dizajn kompakt ne nje pakete te vetme.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

256GB, 512GB

Interface

USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)

Connector

USB Type-A

Read Speed

150MB/s

Encryption

128-Bit AES

Material

Metal

Operating Temperature

32 to 95°F / .00 to 35.00°C

Storage Temperature

14 to 158°F / -10.00 to 70.000°C

Dimensions

1.6 x 0.6 x 0.2" / 40.0 x 15.8 x 5.7 mm

Weight

0.28 oz / 7.9 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim