Sandisk Ultra SDHC Class 10

800 L2,200 L

Ruani shume foto dhe video full HD dhe transferojini me shpejtesi te larte ne kompjuterin tuaj duke perdorur karte memorie nga SanDisk.

Read Speed
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion shtesë

Brand
Read Speed

48MB/s, 80MB/s

Memory Internal

16GB, 32GB, 64GB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim