Sandisk USB 3.0 Micro SDHC

1,200 L

Adaptor dhe lexues karte memorie. Transferoni te dhenat tuaja ne menyren me te thjeshte. I shpejte, i forte dhe shume i vogel.

Ka stok

SKU: STUSB0190 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Flash Memory Type

Micro SD

Hardware Interface

USB 3.0

Memory Storage Capacity

1 GB

Informacione për paketimin

1 x Sandisk USB 3.0 Micro SDHC