Sandisk USB 3.0 Micro SDHC

1,500 L

Adaptor dhe lexues karte memorie. Transferoni te dhenat tuaja ne menyren me te thjeshte. E shpejte, e forte dhe shume e vogel.

Ka stok

SKU: STUSB0190 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand