Sbox Adapter From 3.5 mm Male To 2 X RCA Female

190 L

 

Adapter nga Sbox. Përbëhet nga 1 portë hyrëse 3.5 mm mashkull dhe 2 porta dalëse RCA femër.

Ka stok

SKU: ELK19 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connector 1

3.5 mm M

Connector 2

2 x RCA F

Plugs

Nickel plated

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sbox Adapter From 3.5 mm Male To 2 X RCA Female