Sbox Adapter From HDMI Female to Mini HDMI Male

490 L

 

Adapter nga Sbox. Përbëhet nga 1 portë hyrëse HDMI A femër dhe 1 portë dalëse HDMI C mashkull.

Ka stok

SKU: ELK27 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connector 1

HDMI A F

Connector 2

HDMI C M

Plugs

24K Gold-plated

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sbox Adapter From HDMI Female to Mini HDMI Male