Sbox Backpack Boston NSS-19056 15.6″

2,000 L

E pershtatshme per laptop 15.6 inch. Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate kohes qe jeni duke udhetuar. 

Ka stok

SKU: ELK04 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Screen size

15.6"

Dimensions

330mm x 430mm x 150mm

Material

Nylon 600D, Diamond-check Polyester

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sbox Backpack Boston NSS-19056 15.6″