Sbox Backpack Toronto NSS-19044 15.6″

1,990 L2,000 L

 

E pershtatshme per laptop 15.6 inch. Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate kohes qe jeni duke udhetuar. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Screen size

15.6"

Color

Black, Cobalt Blue, Fiesta Red, Pink

Dimensions

320mm x 450mm x 80mm

Material

600D polyester

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sbox Backpack Toronto NSS-19044 15.6″