Scooter For Kids 519

5,990 L

 

Skuter i vogel, i sigurt dhe shume praktik i pershtatshem per femije mbi 5 vjeç. Skuteri ka tri rrota te pajisura me drita shumengjyreshe te cilat ndizen automatikisht ne momentin qe skuteri fillon te leviz. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Color

Lavender, Black, Blue, Pink, Red

Age

5+

Length of deck

360mm

Width of deck

150mm

Materials Used

GFK, PP, ALU

Bearings

precision bearing

Width of wheels

40/50mm

Diameter of wheels

135/90mm

Dimensions

680-880mm x 260mm x 630mm

Weight

2600gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Scooter